DÁLE NABÍZÍME

 

Studio

Naše studio je komplexní funkční jednotka, která díky prostorovému a technickému vybavení umožňuje nasnímání a realizaci animací mnoha technologií. Základem je Ateliér rozměru 11 x 8 metrů, dílenské zázemí pro tvorbu rekvizit a setů, osvětlovací park, snímací technika a postprodukční jednotka.

 

Film burn

Snem každého filmaře je mít kvalitní záznam na filmový materiál a promítat ho v kině. I když v dnešní době je snadné se dostat do kinosálu cestou DCP, stále si udržujeme v dobrém stavu přepisové zařízení Cinemaster, které převádí jakýkoliv digitální záznam na 35 mm filmový negativ.

 

Velkofomátový tisk

Velkoformátový tisk na různé druhy „papíru“ až do šíře 1067 mm jsou dnes už poměrně snadnou záležitostí. Máme však odborníky, kteří rozumí obrazu, fotografiím i tisku. Dovedou zdrojový materiál dodatečně upravit tak, aby využil všechny možnosti kvalitního tisku a výsledný obraz měl nejenom vynikající technickou kvalitu, ale i vzhled.

 

Specifikace tisku 

Tiskárna Canon iPF8000 používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku.


Standardní fotopapíry různých gramáží až do 300 gr./m2 v různých typech povrchů (lesklý, polomatný, matný), dále povrchy typu "art", tisknout je možno i na bannerové materiály, samolepicí fólie a materiálu s texturou plátna.