Plastelínová animace. Natáčelo se ve třech plánech a hloubka celé dekorace byla 2,5 metru.Plastelínový panáček plně využíval vlastností plastelíny – byl amorfní a měnil se v symoly produktů které zastupoval.Typická kostra loutky pro loutkovou animaci.Animovaný film vytvořen režisérem Břetislavem Pojarem na motivy japoského básníka Basho.Natáčení videoklipu skupiny Chinaski. Kombinace animací a stínoher živých herců.Tento spot byl hodně náročný – šlo o „jednozáběrovku“ a na scéně hrálo najednou 12 postaviček.

 

Animace jsou zvláštní světy, vytvořené rukou svých tvůrců. Těch světů je nekonečně mnoho...

Každý, kdo chce takto vytvořit svůj vlastní nový svět, hledá něco naprosto nového, co tady ještě nebylo. Žádá přitom profesionální kvalitu. Tomu se dá vyhovět jedině spojením invence, zkušeností a zkoušení. Studio animation people pracuje s malou obměnou už 21 let. Vytvořili jsme přes 200 filmů různých technologií, spotů, klipů a dokumentů. Pracovali jsme pro desítky klientů. Animace je naše milovaná práce…

 

Kombinovaný videoklip pro skupinu Chinaski. Komár byl realizován loutkovou technologií.Návrh postav pro dětský program CSA. Technologie 3D.Návrh designu postavičky kampaně Crocodile. Materiál plastelína.Vývoj 3D modelu pana „Chládka“ pro společnost Kinder. Postavička se vyráběla vstřikováním plastické hmoty do formy.Návrh designu hlavní postavy kampaně Crocodile. Kombinace plastelíny a reálných doplňků.Modely sněhuláků v nadživotní velikosti - cca 2,5 metru,  pro natáčení reklamního spotu.Hraná část obrazu k videoklipu kapely Chinaski. 

 

Primárním cílem tohoto webu ale není chlouba a prezentace naší práce. Naše činnost je tak široká a bohatá, že může sloužit divákovi jako příklad. Aby se zorientoval v různých stylech, pojmech a technologiích, které se v animaci používají.

Proto doufáme, že tyto stránky budou pro Vás nejenom inspirací, ale budou i Vaším průvodcem ve světě animace.

 

Jedna z mnoha rekvizit vyrobena pro kampaň Adidas Originals 2008 - Adi Dassler. Všechny rekvizity byly vyráběny v realistických detailech.Model speciálního telefonu NOKIA – poháněný místo baterky colou.Speciální rekvizita, model kachny – pilota, pro natáčení TV spotu.Další speciální rekvizity. Tantokrát má talíř průměr 37 mm.Realistická hlava mláděte žirafy v životní velikosti.Speciální rekvizity – oči, které se vystrčí z bahna a sledují dění kolem – pro reklamní spot.

Anatomie hlavy. Rekvizita byla zhotovena tak, aby animátor mohl pohybovat očima, jazykem i dolní čelistí u obou hlav.